IZOLÁCIE

Zabráňte tepelným únikom. Premyslená izolácia vodorovných konštrukcií podláh a stropov tvorí neoddeliteľnú súčasť vášho domu. Striekané izolácie spôsobili zvrat revolúcie v zatepľovaní.

Chcete svoju stavbu zatepliť bezproblémovo, rýchlo a ekologicky? Výber striekaných izolácií od nás je ten správny! Striekaná izolácia vzniká reakciou dvoch zložiek, ktoré sa aplikujú pomocou špeciálnej technológie. Striekané izolácie dokonale vyplnia všetky dutiny a ťažko prístupné miesta. Zabraňujú úniku tepla a tvorbe tepelných mostov. Celý proces je veľmi rýchly a eliminuje nedostatky pri montáži. Naša izolácia zahŕňa predbežný odhad a kalkuláciu spotreby materiálu. Realizujeme prípravu podláh, stien a stropov na nanesenie izolácie. Ponúkame výber z rôznych typov izolačných materiálov (striekaná izolácia, minerálna vlna, sklenná vata, ovčia vlna).

Striekané izolácie

Striekané penové izolácie striekame tým najefektívnejším systémom a to polyuretánovou penou.(Purpena) Rozlišujeme exteriérové peny a interiérové peny. Exteriérová pena je účinnejší izolant ako klasické materiály. Interiérová pena je mäkkšia a tým pádom  je lepší teploizolačný materiál.

Sanácie

Sanácia muriva je cesta, ako ozdraviť steny vášho domu aby vám vlhkosť viac nespôsobovala problémy. Murivo nasiaknuté vodou prestáva plniť svoju funkciu a navyše je vstupnou bránou pre plesne a baktérie.


5

ROKOV
ZÁRUKA

Na každú zrealizovanú stavbu alebo kompletnú rekonštrukciu poskytneme záruku na 5 rokov.

250

DOKONČENÝCH
PROJEKTOV

Za viac ako 7 rokov sme pomohli našim klientom postaviť a zrekonštruovať stovky domov, bytov a nebytových priestorov.

24

ZAMESTNANCOV

Každý z našich pracovníkov vykonáva jednu činnosť, na ktorú je vyškolený a má prax. Preto je náš personál zárukou kvality.