SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK
JE NAJLEPŠOU VIZITKOU

Jakub Szalay
Zakladateľ spoločnosti

Individuálny prístup, kvalita práce a bezkonkurenčná cena. To je to, čo nás odlišuje od konkurencie. Spoločnosť JS Bau je na trhu viac ako 8 rokov. Za toto obdobie sme pomohli našim klientom postaviť a zrekonštruovať stovky domov, bytov a nebytových priestorov.

Našou víziou je premeniť vaše projekty na niečo viac ako len stavbu. Pomôžeme vám zrealizovať vaše predstavy. Robíme maximum, aby sme splnili vaše očakávania a kvalitu výslednej práce za najlepšiu možnú cenu.

Vyškolení pracovníci
Každý z našich pracovníkov vykonáva iba jednu činnosť, na ktorú je vyškolený, má prax a v ktorej je najlepší. Práve pre to je náš personál zárukov kvality.

Najnovšie technológie
Riadime sa najnovšími pracovnými postupmi a materiálmi. Stále rozširujeme a inovujeme našu techniku, tak aby naša vyýsledná práca bola vizitkou skutočných profesionálov.

Eko nakladanie s odpadom
Prihliadame na životné prostredie. Preto likvidujeme náš odpad na riadne určených zberných dvoroch a skládkach kde sa väčšina materiálu následne zrecykluje a znova použije.

JS Bau v médiách

NÁŠ TÍM

Osoba 1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Osoba 2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.