NAŠE SLUŽBY

REKONŠTRUKCIE DOMOV A BYTOV

Pomáhame klientom už vyše 7 rokov premeniť staré priestory na nové. Za toto obdobie sme nazbierali dostatok skúseností, aby sme splnili predstavy o rekonštrukcií aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi.

VÝSTAVBA DOMOV NA KĽÚČ

Stavba domu na kľuč znamená bezstarostnú výstavbu, pri ktorej nemusíte riešiť výber materiálu a všetky ostatné technické detaily okolo stavby.

DOKONČOVANIE BYTOV A HOLOBYTOV

Dokončenie bytu zahŕňa všetky práce podľa potreby a aktuálneho stavu.

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

Moderné plastové okno musí spĺňať náročné kvalitatívne, izolačné, bezpečnostné a dizajnérske požiadavky. V JSBau myslíme na každý detail. Okná, ktoré inštaluje naša spoločnosť, sú overené stovkami spokojných užívateľov na Slovensku.

VODOINŠTALÁCIE, KÚRENIE, PLYN

Vodovodné rozvody realizujeme v novostavbách, ale zaoberáme sa aj výmenou a rekonštrukciou rozvodov v starších rodinných domoch a bytoch.

ELEKTROINŠTALÁCIE

V dnešnej dobe sa používa v bytoch a domoch omnoho viac spotrebičov a elektroniky. Preto je na elektrické rozvody vyvíjaná oveľa väčšia záťaž, ktorú musia kabeláž a ističe uniesť.

MALIARSKE PRÁCE

Naša spoločnosť vám ponúka maľovanie a stierkovanie na profesionálnej úrovni. Vyberte si tú správnu farbu pre vaše priestory a my sa už postaráme o zvyšok.

MURÁRSKE PRÁCE

BÚRACIE PRÁCE

Vykonávame profesionálne búracie a výkopové práce aj za použitia ťažkej techniky.

IZOLÁCIE

Premyslená izolácia vodorovných konštrukcií podláh a stropov tvorí neoddeliteľnú súčasť vášho domu. 

PODLAHY

Pokladáme všetky druhy podláh.

SADROKARTÓNY

Zabezpečujeme všetky služby od sadrokartónových stropov a priečok až po rôzne doplnky do interiéru.

OBKLADAČSKÉ PRÁCE

Obkladačské práce zahŕňa obkladanie obkladov (veľkoformátové a máloformátové obklady, mozaiky, obkladanie kameňa a sokle). 

ZÁHRADKÁRSKE PRÁCE

Zaoberáme sa hlavne rekonštrukciou a čistením záhrad. Realizujeme okrasné aj ovocné záhrady.

KLIMATIZÁCIE

Práca pozostáva zo samotnej inštalácie klimatizácie  a technologického chladenia.

VZDUCHOTECHNIKA

Digestory a iná vzduchotechnika.

SKLÁRSKE PRÁCE

Na montáž používame moderné stroje a spoľahlivú techniku. Medzi naše produkty patria bezpečnostné a nábytkové sklá, poličky a zrkadlá. Realizujeme montáž, fazetovanie a lepenie zrkadiel na stenu.

STOLÁRSKE PRÁCE

Zhotovujeme, renovujeme a vyrábame nábytok na mieru.

KAMENÁRSKE PRÁCE

Široká škála kamenárskych prác zahŕňa rekonštrukcie pracovných dosiek a krbov.

ŽELEZIARSKE PRÁCE

Pod kováčske práce spadá výroba a reštaurovanie kovaných plotov, mreží, brán, zábradlia, nábytku, exteriérových a interiérových doplnkov z kovu.

SŤAHOVACIE PRÁCE

Sťahovacie práce patria tiež pod našu strechu služieb. Sťahujeme, vynášame a rozmiestňujeme nábytok podľa vašich predstáv. Postaráme sa aj o likvidáciu nábytku a dbáme na bezpečnosť a čistotu pri sťahovaní. 

PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA

Vypracujeme komplet projektovú dokumentáciu.

DIZAJN

Neoddeliteľnou súčasťou v stavebníctve je design a architektúra. Firma JS Bau sama designuje, navrhuje a zhotovuje. Napredujeme a rastieme vo všetkých smeroch. Z návrhu sa stane skica a so skice sa stane kompletný plán realizácie. Návrhy máme na všetky naše odvetvia prác. 

ARCHITEKTÚRA

Architekúra je základná zložka v stavebníctve. Je to veda a umenie v jednom.  Architektúra posúva všetky hranice konštrukcií a stavieb. Dodáva im zmysel a je ukazovateľom kultúry a civilizácie. Odzrkadľuje svoje estetické hodnoty čoraz viac aj v interiéri.

5

ROKOV
ZÁRUKA

Na každú zrealizovanú stavbu alebo kompletnú rekonštrukciu poskytneme záruku na 5 rokov.

250

DOKONČENÝCH
PROJEKTOV

Za viac ako 7 rokov sme pomohli našim klientom postaviť a zrekonštruovať stovky domov, bytov a nebytových priestorov.

24

ZAMESTNANCOV

Každý z našich pracovníkov vykonáva jednu činnosť, na ktorú je vyškolený a má prax. Preto je náš personál zárukou kvality.