VODOINŠTALÁCIE, KÚRENIE, PLYN

Realizujeme vodovodné rozvody v novostavbách a zaoberáme sa výmenou a rekonštrukciou rozvodov v starších rodinných domoch a bytoch. Používame certifikované a zdravotne nezávadné materiály.

Naša práca pozostáva z kompletnej vodoinštalácie a rozvodov vody v rodinných domoch, bytoch a kanceláriách. Realizácia vodoinštalácie zahŕňa rekonštrukciu a montáž rozvodov vody, kúrenia a kanalizácie. Zaoberáme sa aj opravou a výmenou vodovodných baterií, výmenou a montážou umývadiel, sifónov a odpadového potrubia. Pripojenie kuchynskej linky, umývačky a práčky vám radi spravíme tiež.

Montáž kotlov

Realizujeme výmenu kotlov, staré kotle za nové kondenzačné kotle. Odporúčame kondenzačné kotle sú úspornejšie a výkonnejšie.

Montáž komínov

Naša firma ponúka aj montáž komínov. Zahŕňa vložkovanie a samotnú výmenu komínov podľa noriem.

Podlahové kúrenie

Podlahové kúrenie realizujeme ťahaním plastového alebo plastohlinníkového potrubia ktoré zahŕňa aj samotnú montáž rozdeľovačov na želanie zákazníka.

Kurenárske práce

Naša práca zahŕňa výmenu starých kurenárskych potrubí  za nové, zasekanie a schovanie potrubí k radiátoru formou H systémov.

Kotolne

Zaoberáme sa montážou kotlov v bytoch, rodinných domoch a holobytoch. Kotolne montujeme aj so zásobníkmi. Naša práca zahŕňa aj čistenie kanalizácií, monitoring, diagnostiku a krtkovanie.  Používame obehové a cirkulačné čerpadlá.

5

ROKOV
ZÁRUKA

Na každú zrealizovanú stavbu alebo kompletnú rekonštrukciu poskytneme záruku na 5 rokov.

250

DOKONČENÝCH
PROJEKTOV

Za viac ako 7 rokov sme pomohli našim klientom postaviť a zrekonštruovať stovky domov, bytov a nebytových priestorov.

24

ZAMESTNANCOV

Každý z našich pracovníkov vykonáva jednu činnosť, na ktorú je vyškolený a má prax. Preto je náš personál zárukou kvality.