KAMENÁRSKE PRÁCE

Kamenárske práce patria taktiež do oblasti stavebníctva.
Široká škála kamenárskych prác zahŕňa rekonštrukcie pracovných dosiek a krbov.

Kamenárske práce využívame v interiérovom a eteriérovom dizajne s použitím prírodného kameňa. Prírodný kameň je najpoužívanejší v domácnosti na kuchynské linky. Kamenárske služby vám vieme ľahko zabezpečiť.

Kuchynské zásteny

Kuchynské zásteny posunú vašu kuchyňu na iný level. Na realizáciu kuchynskej zásteny môžme použiť aj prírodný kameň alebo sklo. Kuchynské zásteny ľahko kombinovať s akou koľvek kuchyňou.

Pracovné dosky

Pracovné dosky sú dôležitou súčasťou kuchyne. Doska z prírodného kameňa pekne vykreslí kuchyňu a na pohľad vyzerá veľmi elegantne.

Parapety

Do kamenárskych prác patria aj parapety. Ak chcete kompletne ladiť s kuchyňou najlepšia alternatíva je prispôsobiť si k tomu aj parapety. Nezáleží na tom o aký typ sa jedná, všetky vyzerajú skvelo.

Krby

 V každom jednom zariadenom dome by krb jednoznačne nemal chýbať! Krb je zdrojom tepla a svetla v chladných dňoch. Je doplnkom interiéru a slúži aj na spríjemnenie domova. S použitím prírodného kameňa krb pôsobí luxusne. 

Podlahy

Do kamenárskych prác patrí aj zhotovenie podláh. Od samotného návrhu a vybratia podlahy z prírodných materiálov po zhotovenie.

Kúpeľne

Kúpeľne majú čoraz väčšiu rolu v interiéry a rovnako ako všetky časti domácnosti sa podieľajú na dizajnových trendoch.

Schody

Realizujeme schody v interiéry aj v exteriéry, ktoré majú dlhú dobu trvácnosti. Vnímame každý jeden detail.

Dlažba a obklady

Dlažba a obklady sú významnou súčasťou kamenárskych prác.  Využívame ich na úpravu interiéru a chodieb. V exteriéry na úpravu vonkajšej časti areálu.

Hroby a pomníky

Orientujeme sa aj v oblasti cintorínskej architektúry a stavebníctva. Zaoberáme sa samotnou výrobou a rekonštrukciou hrobov a pomníkov.

5

ROKOV
ZÁRUKA

Na každú zrealizovanú stavbu alebo kompletnú rekonštrukciu poskytneme záruku na 5 rokov.

250

DOKONČENÝCH
PROJEKTOV

Za viac ako 7 rokov sme pomohli našim klientom postaviť a zrekonštruovať stovky domov, bytov a nebytových priestorov.

24

ZAMESTNANCOV

Každý z našich pracovníkov vykonáva jednu činnosť, na ktorú je vyškolený a má prax. Preto je náš personál zárukou kvality.