SKLÁRSKE PRÁCE NA MIERU

Naša firma JS Bau zastrešuje aj sklárske práce. Sklárske práce sa zaoberajú zasklievaním a brúsením okien a skla. Taktiež sa zaoberáme montážou  plastových a hlinníkových okien. Na montáž používame moderné stroje a spoľahlivú techniku. Medzi naše produkty patria bezpečnostné a nábytkové sklá, poličky a zrkadlá. Realizujeme montáž, fazetovanie a lepenie zrkadiel na stenu.

Kuchynské zásteny

Kuchynské zásteny sa dajú realizovať aj zo skla. Sklenené kuchynské zásteny sú trendom dnešnej doby. Sú hladké a jemné a zapadajú do každého interiéru.

Zrkadlá na mieru

Zrkadlá rozjasňujú miestnosť a zároveň sú doplnkom do interiéru. Realizujeme zrkadlá na mieru rôznej veľkosti a typu.

Sprchové kúty a zásteny

Sprchové kúty patria medzi základnú časť kúpeľne. Sklá ktoré používame na sprchové kúty a zásteny sú kvalitovo overené.

Sklenené dvere a steny

Sklenené dvere a steny rozdeľujú priestor vášho interiéru. Obsahujú širokú škálu odtieňov a dizajnu. Veľa variant, veľa riešení.

Sklenené zábradlia

Sklenené zábradlia sú vhodným doplnkom do vášho domova. Zábradlia sú moderné a spĺňajú funkciu ochrany pred prepadnutím schodiska.

Svietiace steny

Svietiacu stenu zakomponovať do akejkoľvek miestnosti. Stena ponúka rozjasňovanie a stmievanie aj na diaľku. Svetelnosť je všade rovnaká.

5

ROKOV
ZÁRUKA

Na každú zrealizovanú stavbu alebo kompletnú rekonštrukciu poskytneme záruku na 5 rokov.

250

DOKONČENÝCH
PROJEKTOV

Za viac ako 7 rokov sme pomohli našim klientom postaviť a zrekonštruovať stovky domov, bytov a nebytových priestorov.

24

ZAMESTNANCOV

Každý z našich pracovníkov vykonáva jednu činnosť, na ktorú je vyškolený a má prax. Preto je náš personál zárukou kvality.